Zostań VIP-em w Mieście Grzechu

Zostań VIP-em w Mieście Grzechu

Graj na ulubionych automatach, zbieraj każdego dnia darmowe spiny i odwiedź Las Vega w VIP-owskim stylu na koszt Betssona. 

Mało który wielbiciel slotów miał w swoim życiu okazję by odwiedzić słynące z rozrywki miasto Las Vegas. Chyba żadne inne miejsce na świecie nie kojarzy się bardziej z hazardem niż właśnie ono. I choć uwielbiamy komfort jaki daje nam gra online, to któż by nie chciał zasmakować przepychu jaki ma do zaoferowania Światowa Stolica Rozrywki.

 

W miniony poniedziałek 1 sierpnia w kasynie Betsson wystartowała akcja o pseudonimie Neon Gala. Każdy klient, który weźmie udział w promocji będzie miał szansę wygrania podróży do Las Vegas w prawdziwie VIP-owskim stylu. Na tym jednak nie koniec, każdego dnia będzie można zbierać darmowe spiny, a raz w tygodniu wziąć udział w losowaniu nagrody pieniężnej z łącznej puli 120.000 zł.

Jak to działa?

Codziennie 10 darmowych spinów

Za każdy dzień, w którym zagrasz za min. 40 zł w dowolnej grze w kasynie lub kasynie na żywo, otrzymasz 10 darmowych spinów oraz los na loterię cotygodniowej nagrody. Darmowe spiny będzie można wykorzystać w grze na automatach: Spinata Grande, Starburst, Neon Staxx, Glow, Reel Rush, Gonzo’s Quest, Twin Spin, Fruit Shop, Mega Fortune i Mega Fortune Dreams (tego samego dnia do godz. 23:59 CET).

Cotygodniowe nagrody z puli 120.000 PLN

W każdy poniedziałek miesiąca 8, 15, 22 i 29 sierpnia odbędzie się cotygodniowe losowanie nagród pieniężnych oraz środków bonusowych. 1000 graczy otrzyma nagrody pieniężne. Kwoty do wygrania to: 20 zł, 40 zł, 100 zł, 200 zł, 400 zł or 1000 zł. Kolejne 1000 graczy otrzyma środki bonusowe. Kwoty do wygrania to: 20 zł, 40 zł, 100 zł, 200 zł, 400 zł or 1000 zł.

Losowanie wycieczki do Las Vegas

29 sierpnia odbędzie się losowanie nagrody głównej, w którym zostanie wyłoniony zwycięzca wycieczki do Las Vegas.

VIP-owski pakiet dla dwóch osób zawiera:

  • Transfery do/z lotniska prywatną limuzyną z szampanem
  • Zakwaterowanie typu “Bed and breakfast” na siedem nocy w Wynn Hotel w Las Vegas
  • VIP-owskie atrakcje dla dwóch osób w Las Vegas
  • Rafting po rzece Black Canyon
  • $500 na osobę w żetonach kasynowych

Kampania Neon Gala trwa od 1 sierpnia, 09:00 CET do 28 sierpnia, 23:59 CET.

Dołącz do zabawy teraz i zarejestruj się w kasynie Betsson.