Zgarnij nawet 175 free spinów co tydzień!

Zgarnij nawet 175 free spinów co tydzień!

W kasynie Betsson przez cały październik i listopad czeka na nas cotygodniowa porcja darmowych spinów, które będziemy mogli wykorzystać na slocie Book of Dead. Do zgarnięcia nawet 175 free spinów każdego tygodnia.

Promocja rozpoczęła się 30 września, potrwa do 30 listopada i składa się z cykli tygodniowych. Innymi słowy, nasze zadania musimy wykonywać maksymalnie przez 7 dni od poniedziałku do niedzieli. Pamiętajmy, aby każdego nowego tygodnia promocji zapisać się do niej na stronie kasyna Betsson.

Jak to działa? Poziomy są trzy. W zależności od naszych chęci i możliwości finansowych możemy zgarnąć od 25 do nawet 175 free spinów – co tydzień. Co trzeba zrobić?

Poziom 1 – za wpłacenie 50 PLN i obrót 100 PLN na slocie Book of Dead otrzymamy 25 free spinów;

Poziom 2 – za wpłacenie 200 PLN i obrót 400 PLN na slocie Book of Dead otrzymamy 50 free spinów;

Poziom 3 – za wpłacenie 500 PLN i obrót 1000 PLN na slocie Book of Dead otrzymamy 100 free spinów.

Jednego tygodnia możemy odebrać tylko jedną nagrodę przypisaną do jednego poziomu, czyli jeśli np. wpłacimy dwa razy po 50 złotych, to darmowe spiny dostaniemy tylko za pierwszym razem. I po drugie – zadania każdego poziomu musimy wypełniać po kolei, od najniższego.

Darmowe spiny wlecą na nasze konto natychmiast po wypełnieniu zadania, wykorzystać je możemy na slocie Book of Dead w ciągu 48 godzin. To, co nam się uda wygrać dzięki darmowym zakręceniom, musimy obrócić w ciągu 3 dni 35 razy, zanim możliwa będzie wypłata tych środków. Nieobrócone wygrane po 3 dniach wygasają.

Miłej zabawy!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto założysz tutaj.