Zgarniaj EnergySpins na Oktoberfest!

Zgarniaj EnergySpins na Oktoberfest!

Dzisiaj zapraszamy do kasyna Energy, w którym z okazji święta Oktoberfest ruszyła nowa promocja. Do wygrania nawet 1035 EnergySpins!

Piwo piwem, ale nie można zapominać o kręceniu na slotach, czyż nie? Dla wszystkich miłośników złocistego trunku i internetowych kręciołów kasyno Energy przygotowało promocję – EnergyChest Edycja Oktoberfest.

Po tytule możemy się domyślić, że w zabawa zahaczy o tajemnicze skrzynki z nagrodami, czyli EnergyChest. A i owszem. Naszym zadaniem będzie zbieranie tych skrzynek, w których czekają ukryte specjalne free spiny, czyli EnergySpins.

Zabawa polega na graniu w wybrane gry i zapełnianiu paska postępu, tzw. EnergyMeter. Po odblokowaniu kolejnego progu otwieramy skrzyneczkę, w której ukryte są EnergySpins. Cała „misja” podzielona jest na 3 pakiety:

Pakiet 1 – skrzynki od 1 do 10 – od 5 do 275 EnergySpins na slocie Book of Gates

Pakiet 2 – skrzynki od 11 do 20 – od 10 do 330 EnergySpins na slocie Cat Wilde and the Doom of Dead

Pakiet 3 – skrzynki od 21 do 30 – od 10 do 430 EnergySpins na slocie Stunning Hot

Odblokowanie każdej kolejnej skrzynki następuje gdy obrócimy kwotą 500 PLN na którejś z biorących udział w promocji gier: Gold Vein, Burning Classics, Drago-Jewels of Fortune, Great Rhino Deluxe, Star Bounty, Hades: River of Souls, Medallion, Mystery Reels, Cash Volt, Wild O’Clock, Beers on reels, Sky Hunters, Joker Max, Street Fighter II: The World Warrior Slot, Gonzo’s Quest, Twin Spin, Immortal Romance, Book of Oz, Thunderstruck II, Game of Thrones – 243 Ways, Playboy, Hot Sunrise, Stunning Hot lub Book Of Ming.

EnergySpins zostaną dodane do konta gracza natychmiast po odblokowaniu nowego poziomu. Wygrane osiągnięte dzięki darmowym zakręceniom trafia na konto bonusowe.

Promocja trwa do 30 września.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Energy, darmowe konto założysz tutaj.