Zakręcony poniedziałek w kasynie Unibet

Zakręcony poniedziałek w kasynie Unibet

Weekendowe szaleństwa już są tylko mniej lub bardziej przyjemnym wspomnieniem. Aby osłodzić poniedziałkowy marazm, kasyno Unibet przygotowało dla swoich graczy małą niespodziankę. W puli promocji czeka 10.000 PLN.

„Zakręcony Poniedziałek”, bo tak zwie się dzisiejsza zabawa, to specjalny turniej slotowy z pula nagród w wysokości 10 tysięcy złotych. Główna nagroda przewidziana dla najlepszego zawodnika wynosi aż 5.000 złotych.

Jakie są zasady turnieju? Wystarczy, że zagramy na którymś (lub którychś) z turniejowych slotów na stawce minimum 0.50 złotych, czyli 50 groszy za spin. I właściwie może tylko jeden spin nam wystarczy do wygrania turnieju, gdyż o miejscu w końcowym rankingu zadecyduje wysokość wygranej, jaką uda nam się przy pomocy jednego spinu wykręcić. Kto trafi jednorazowo najwięcej, ten wygra.

Płatnych miejsce przewidziano 10, nagrody wyglądają jak niżej:

1 miejsce – 5.000 PLN
2 miejsce – 2.500 PLN
3 miejsce – 1.000 PLN
4 miejsce – 500 PLN
5 – 10 miejsce – 200 PLN

Sloty biorące udział w promocji to: Starburst, Book of Dead, Fire Joker, Mystery Joker, Super Flip, Gonzo Quest i Mestery Reels.

Do promocji należy się zawczasu zapisać na stronie kasyna Unibet. Turniej trwa do godziny 21:59 GMT w poniedziałek. Wszystkie nagrody zostaną wypłacone w gotówce na konta najlepszych 10 graczy turnieju.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto założysz tutaj.