Zakręcenie za 90 tysięcy złotych

Zakręcenie za 90 tysięcy złotych

Dzisiaj chwila oddechu od prezentacji kolejnych kalendarzy adwentowych, w których atrakcyjności prześcigają się chyba wszystkie internetowe kasyna. Dzisiaj o tym, co lubimy najbardziej.

 

A co lubimy najbardziej? Najbardziej lubimy internetowe sloty. A jeszcze bardziej? A jeszcze bardziej spektakularne wygrane. Tak przydarzyła się w miniony weekend graczowi z Wielkiej Brytanii, który zasiadł do klasycznego automatu z jackpotem Mega Joker.

27-letni Simon miło i spokojnie spędzał czas kręcąc za 10 funtów na dobrze znanym i lubianym slocie Mega Joker aż w pewnym momencie uruchomił progresywny jackpot. W grze dodatkowej Superlicznik nasz szczęśliwiec wylosował trzy symbole Mega Joker. W ten sposób za jednym zamachem zamienił 10 funtów w 14.976 funtów, co odpowiada mniej więcej 90.000 PLN!

Wszystko to w kasynie Royal Panda kilka dni temu. Warto zauważyć, że ta maszynka w tym właśnie kasynie przeżywa chwile wypłacania, bo nie tak dawno – kilka tygodni temu – gracz z Holandii wygrał na niej 89.000 PLN.

Może tym razem Twoja kolej? Jackpot rośnie z każdym zakręceniem…

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Royal Panda, darmowe konto możesz założyć TUTAJ