Wyjedź w Alpy z Unibet

Wyjedź w Alpy z Unibet

Dzisiaj przedstawiamy świąteczne propozycje kasyna Unibet. Okazją do nowej zabawy są nie tylko zbliżające się Święta ale także premiera dwóch nowych wideo slotów.

 

Pierwsza promocja typowo świąteczna – Marry Xmas. Do wygrania – pakiet wyjazdowy do Val Thorens we francuskich Alpach. Co to za okolica nie trzeba chyba wyjaśniać żadnemu miłośnikowi białego szaleństwa. Po prostu raj dla narciarzy! W skład pakietu wchodzą:

– przejazd do i z Val Thorens w lutym lub marcu 2015,

– ski pass (Pakiet Gold Ski – 6-dniowy abonament na zjazdy Les Trois Valees oraz sprzęt narciarski na czas pobytu,

– kieszonkowe w wysokości 1.000 €.

Aby wziąć udział w walce o tę nagrodę należy grać na nowym slocie Merry Xmas przez cały grudzień. Za każde obrócone 20 € na tym automacie otrzymamy jeden los na loterię. Im więcej losów, tym większa szansa na zimowy wyjazd. Wyniki losowania 9 stycznia!

Nagroda pocieszenia dla uczestników tej promocji będą iPady Mini. Losowania iPadów odbędą się 8, 15, 22 i 29 grudnia. Bilet na loterie w tym przypadku przysługuje za każde obrócone 50 € na slocie Merry Xmas.

Druga promocja z okazji premiery drugiego automatu jest prostsza i szybsza. Każdy, kto w dniach 1-4 grudnia obróci danego dnia 250 PLN na maszynce Game of Thrones, następnego dnia otrzyma 20 free spinów. Czyli w sumie do wygrania 80 darmowych zakręceń! Do tej promocji należy się zapisać.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.