Wyjedź na Eurowizję z Betssonem

Wyjedź na Eurowizję z Betssonem

Muzyczny Wyścig po Jackpota – tak nazywa się promocja w kasynie Betsson dzięki której możesz wygrać dwuosobowy wyjazd na konkurs Eurowizji, który odbędzie się w Kopenhadze w maju tego roku.

Eurowizja… wszyscy pamiętamy chlubne i niechlubne występy naszych reprezentantów, nikt jednak chyba nie może powiedzieć, że Eurowizji nie pamięta. W tym roku nasz kraj reprezentować będzie Donatan i Cleo z przebojową piosenką „My Słowianie”. Fajnie by było zobaczyć to na żywo, prawda? Teraz masz szansę pojechać do Kopenhagii – i to nasz koszt Betssona!

Jak dołączyć do stawki startujących w tym wyścigu do stolicy Danii? Tym razem Betsson postawił na swoje klasyczne gry i to właśnie grając na nich mamy szansę na wycieczkę. A dokładnie – musimy trafić na tych maszynkach jednego z trzech progresywnych jackpotów: Smakowitego, Luksusowego lub Jackpota Szansa Marzeń. Gry, które biorą udział w zabawie to: Jazz of New Orleans, Cowboy Treasure, Ring the Bells i Gem Drop.

Każdy szczęśliwiec, który ustrzeli jednego z tych trzech jackpotów znajdzie się na liście – Tabeli Rankingowej Muzyczny Wyścig po Jackpota. 21 kwietnia każdy z pięciu najlepszych graczy z finalnej listy otrzyma wycieczkę dla dwóch osób do Kopenhagi. Jeżeli uda Ci się trafić więcej niż jednego jackpota, pod uwagę brany będzie ten wyższy.

Szczegółowe zasady i regulamin promocji TUTAJ

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta na Betsson i chciałbyś odebrać swój bonus kasynowy, możesz je założyć TUTAJ

Powodzenia!