Wygraj wyjazd życia z kasynem Unibet!

Wygraj wyjazd życia z kasynem Unibet!

Dzisiaj rusza promocja Traveller’s Paradise w kasynie Unibet. Raj dla każdego podróżnika – wycieczka, na jakiej nie znajdziecie w ofercie żadnego biura podróży – czeka na zwycięzcę nowej zabawy.

Nasze zadanie jest proste i przyjemne. Wystarczy, że będziemy grać na biorących udział w promocji slotach – czyli robić to, co zwykle w kasynie Unibet z radością robimy. Sloty biorące udział w promocji znajdziecie na stronie promocyjnej kasyna Unibet – ale już teraz możemy was uprzedzić że są ich dziesiątki i niemal na pewno każdy z Waszych fawortów się tam znajdzie!

Zwycięzca pakietu podróżnika zostanie wyłoniony w ramach losowania – za każde postawione 200€ na konkursowych slotach otrzymamy jeden los na loterię. Liczba możliwych do zdobycia kuponów jest nieograniczona. Gramy od czwartku 29 marca do niedzieli 8 kwietnia. Losowanie odbędzie się 10 kwietnia.

A co czeka na gracza, do którego uśmiechnie się szczęście? Jeden z pięciu niesamowitych pakietów:

– Wyspa Vamizi – raj na krańcu świata

– Karaiby – podróż specjalnie wyczarterowanym jachtem

– Islandia – posiłek we wnętrzu wulkanu

– Fidżi – domek na drzewie na własnej prywatnej wyspie

– Kenia i Seszele – safari i splendor

O szczegółach każdego pakietu przeczytacie na stronie promocji kasyna Unibet. My napiszemy tylko że każda nagroda zawiera transport, nocleg, atrakcje, wyżywienie no i alkohol – bo przecież wszyscy lubimy dobrą zabawę!

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto założysz TUTAJ.

Jeśli jeszcze niegdy nie próbowałeś gry na automatach online, sprawdź nowy serwis Automaty-Do-Gry.pl, gdzie dowiesz się więcej o najlepszych maszynach online!