Wygraj kasę na wakacje marzeń!

Wygraj kasę na wakacje marzeń!

Nie samym Mundialem człowiek żyje. Piłkarskie emocje mamy już za sobą, czas więc ruszyć się sprzed telewizora i rozejrzeć nieco po świecie. W kasynie Betsson możemy wygrać na wymarzone wakacje aż 50.000 PLN.

 

U Betssona od 1 lipca codziennie odbywa się losowanie. Codziennie jeden ze szczęśliwców znajduje na swoim koncie dodatkowe 500 PLN. Jak pomóc swojemu szczęściu? Wystarczy zapisać się do promocji i postawić w kasynie lub na zakładach sportowych jedyne 40 PLN. Wtedy otrzymamy jeden los na codzienne losowanie.

A co ze wspomnianą naprawdę dużą kasą? Otóż każdy, kto dokona depozytu u Betssona przed 31 lipca weźmie udział w losowaniu jednej głównej nagrody w wysokości 50.000 PLN. Za takie kieszonkowe już można co nieco na wakacje wymyślić…

Zwycięzcy codziennych losowań ogłaszani są o godzinie 18.00. Szczęśliwiec, który wygra nagrodę główną, zostanie ogłoszony 1 sierpnia również o godzinie 18.00.

I na koniec najlepsze. Wygrana nagroda nie będzie objęta warunkami obrotu, czyli dodatkową kasę będziemy mogli natychmiast wypłacić.

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, i chciałbyś odebrać swój bonus powitalny, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.

Powodzenia!