Wygraj bitwę o miasteczko South Park

Wygraj bitwę o miasteczko South Park

Premiera nowego wideo slota South Park Reel Chaos zawitała także do kasyna Mr. Green. Z tej okazji oczywiście mamy fajną promocję – w puli nagród 8.000 PLN.

 

Pamiętasz Kyle’a, Stana, Kenny’ego i Cartmana? Z pewnością. Tych czterech koleżków wciąż rozrabia w miasteczku South Park. Teraz przyszedł czas na bitwę o miasteczko! Nieważne, kto ją wygra. W tej promocji największym wygranym możesz być Ty.

W puli nagród mamy tłuste 8.000 PLN. Jak się do nich zabrać?

Po pierwsze musisz załogować się na swoje konto w kasynie Mr. Green. Następnie wyszukaj w lobby slot South Park i graj. Jak najwięcej lub jak najskuteczniej – w te sobotę i niedzielę. Do rankingu promocji liczy się najwyższy procentowy wynik z 20 kolejnych rund. Pięciu graczy z najwyższym rezultatem podzieli między siebie nagrody:

I miejsce – 4.000 PLN

II miejsce – 2.000 PLN

III miejsce – 1.000 PLN

IV miejsce – 600 PLN

V miejsce – 400 PLN

Minimalna stawka za jedno zakręcenie to 0,25€. W promocji pod uwagę będą brane tylko wyniki uzyskane podczas gry na wersji komputerowej slota – urządzenia mobilne tym razem odkładamy do szafy. Co jednak najlepsze – wygrane pieniądze nie podlegają żadnym obostrzeniom dotyczącym obrotu przed ewentualną wypłatą.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Mr. Green, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.