Wygraj bilety na mecz z Irlandią

Wygraj bilety na mecz z Irlandią

29 marca w Dublinie rozegrany zostanie mecz piłkarskich reprezentacji Irlandii i Polski. Stawką spotkania jest pozycja w grupie eliminacyjnej do mistrzostw Europy – EURO 2016.

 

W grupie D Polska zajmuje pozycję pierwszą z dziesięcioma punktami po 4 meczach. Irlandia w chwili obecnej na miejscu dopiero czwartym, jednak o tej pozycji zdecydował wyłącznie stosunek bramek. Siedem punktów uzbierali bowiem i drudzy w tabeli Niemcy i trzeci Szkoci. Irlandczycy walczą więc bezpośrednio o drugie miejsce w grupie. Pierwsze na razie im nie grozi.

Jak widać mecz będzie zacięty. Z okazji tego wydarzenia kasyno Mr. Green wystartowało z promocją, w której można wygrać bilety VIP na ten mecz a także oryginalne koszulki irlandzkiej drużyny Bohemian F.C. Czemu akurat tej? Mr. Green jest sponsorem Bohemian FC.

Jak zdobyć te nagrody? Po pierwsze musimy założyć konto w kasynie Mr. Green. Jeśli już takowe posiadamy przechodzimy do punktu drugiego, czyli musimy złożyć depozyt w wysokości przynajmniej 50 PLN i raz nim obrócić. Za każdy taki depozyt i obrót otrzymamy jeden los na loterię. Po trzecie – każdy los bierze udział w losowaniu, więc im ich uzbieramy więcej, tym większa szansa na sukces.

Koszulki będą losowane codziennie od dzisiaj. Losowanie wejściówek VIP na mecz – 22 marca. W pakiecie oprócz biletów czeka przelot oraz nocleg w 5-gwiazdkowym hotelu!

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Mr. Green, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.