Wybuchowe szkielety na Unibet

Wybuchowe szkielety na Unibet

Trochę śmieszno – trochę straszno. W kasynie Unibet pojawił się nowy wideoslot, którego przewodnim motywem są czaszki i kościotrupy. Ale takie bardziej wesołe.

Czemu wesołe? Dlatego, że są to malowane czaszki meksykańskie a tam do tematu śmierci podchodzi się z lekkim dystansem. Taki sam dystans powinien zachować gracz, który zdecydował się w  zagrać. Bo to wesoła i nieprzewidywalna gra.

Co widzimy? Widzimy 5 kolumn czaszek, które spadając z góry ustawiają się na pięciu szkieletach. Trzy czaszeczki o jednakowym ornamencie dają wygrana. Każda kolejna, następująca jedna po drugiej wygrana zwiększa mnożnik, wiec dłuższa seria jednakowych trzech lub więcej czaszek może dać nam poważna wygraną. Zwłaszcza, że wypłacalność maszynki wynosi aż 97%.

Z okazji premiery tego slota Unibet daje swoim graczom możliwość wygrania darmowych 5 spinów na tym automacie. Kto zagra na Esqueletto Explosivo za co najmniej 50€ dzisiaj, w środę 2 kwietnia, na tego koncie pojawi się 5 darmowych zakręceń w czwartek (3 kwietnia). Nasz bonus czeka!

Wyczerpujące zasady promocji znajdziesz TUTAJ

Jeżeli jeszcze nie masz konta na Unibet, możesz je założyć TUTAJ