Wtorkowy cashback w kasynie Expekt

Wtorkowy cashback w kasynie Expekt

Na slotach gramy dla rozrywki oraz po to, by wygrać pieniądze. Jeżeli pierwszy warunek da się spełnić zawsze i za każdym razem, o tyle z tymi wygranymi pieniędzmi bywa różnie. Czasami przegrywamy.

 

Aby osłodzić nieco gorycz straconych niefortunnie środków, kasyno Expekt w każdy wtorek zwraca swoim graczom 10% środków, które przegrają na jednym z wymienionych automatów do gry:

Aby wziąć udział w tej promocji, musimy się do niej zapisać w zakładce „Bonusy” w sekcji „Moje konto”. Możemy to zrobić w każdej chwili, jednak dopiero od momentu rejestracji nasze gry będą zliczane do ewentualnego cashbacku.

Ewentualnego, gdyż 10% przegranych pieniędzy dostaniemy tylko wówczas, jeżeli w czasie trwania promocji (czyli przez cały wtorek), nasze przegrane przewyższą wygrane. Jeżeli wyjdziemy na plus, zwrotu nie otrzymamy. I bardzo dobrze – bo to oznacza, że jesteśmy w grze do przodu!

Tak czy inaczej, wtorkowych gier na pewno nie skończymy z pustym kontem. Zwrot otrzymamy w ciągu 24 godzin. Maksymalna wysokość cashbacku to 400 PLN.

Miłej gry!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Expekt, darmowe kont założysz TUTAJ