Wiosenny kalendarz w kasynie Betsson

Wiosenny kalendarz w kasynie Betsson

W grudniu bawiliśmy się kalendarzami adwentowymi, nie było chyba internetowego kasyna, które by swoim graczom nie przygotowało codziennych, schowanych pod okienkami, prezentów. Betsson postanowił temat pociągnąć także wczesną wiosną.

Początek marca to jeszcze nie wiosna, jednak to co widzimy za oknami może nieco nas zmylić. Dajmy się zmylić! Codziennie przez cały marzec udajemy, że już wiosna i codziennie zaglądamy do Betssona, otwierając kolejne drzwi z aktualnym numerkiem. Do wygrania będą darmowe spiny, bonusy od wpłaty i bonusy do kasyna na żywo.

Do marcowej promocji zapisujemy się tylko raz. Zabawa polega na wykonywaniu zadań codziennych (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek) oraz weekendowych (piątek, sobota, niedziela). Na każde z nich mamy jeden dzień, od godziny 00:01 do 23:59. Jednego dnia możemy wygrać tylko jedną nagrodę w niniejszej promocji.

Wszystko więc jasne. Zapisani? Zapisani. Co widzimy za drzwiami z numerem 4 (bo dzisiaj 4 marca)? Nasze zadanie to obrócenie w kasynie kwoty 180 PLN. Nagroda za wykonanie zadania to 25 darmowych spinów do wykorzystania na slocie Doom of Egypt. Nasze spiny są ważne tylko przez 24 godziny. Wygrane, które osiągniemy dzięki tym spinom muszą zostać obrócone w kasynie 25 razy w ciągu 3 dni, zanim staną się wypłacalną gotówką.

I to tyle. Co znajdziemy za drzwiami z numerem 5? Okaże się jutro.

Miłej zabawy!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto założysz tutaj.