Wiosenna Wycieczka z Mr. Green

Wiosenna Wycieczka z Mr. Green

Wydaje się, że zimę mamy już definitywnie za sobą. Nadejście wiosny, ulubionej pory roku zielonego kasyna Mr. Green to znakomita okazja na ciekawą promocję. Do wygrania między innymi wspaniałe rowery z limitowanej edycji!

 

Na Wiosennej Wycieczce Mr. Green czeka nas 21 dniowa podróż po Europie. Po drodze codziennie do zdobycia nowe bonusy, setki darmowych spinów, tysiące euro w gotówkowych nagrodach oraz specjalne rowery z limitowanej edycji. Rowerów czeka aż 200!

Na czym polega wycieczka? Codziennie otrzymamy od Mr. Green zadanie związane z jakimś ciekawym miejscem lub wydarzeniem w Europie. Jeździmy po mapie i zaliczamy promocje. Dzisiaj, 16 marca będziemy w okolicach norweskiej skoczni narciarskiej Holmenkollbakken w Oslo.

Zadanie na dzisiaj jest następujące: gramy na wideo slocie Ski Jump i czekamy na losowanie. Każdy, kto w trakcie losowania będzie akurat kręcił bębnami tego slota, będzie miał szanse na gotówkowe doładowanie w wysokości od 20 do 1000 PLN! Łączna pula nagród to aż 12.000 PLN.