Wielkie wygrane w kasynie Royal Panda

Wielkie wygrane w kasynie Royal Panda

Kolejny tydzień i kolejna wielka wygrana w kasynie Royal Panda. I ponownie dostarczycielem góry pieniędzy był jeden z najbardziej przez graczy ulubionych wideo slotów – Jack and the Beanstalk.

 

W zeszłym tygodniu mogliśmy przeczytać o brytyjskim graczu o imieniu Nigel, który kręcąc za 100 funtów (580 PLN) na wyżej wymienionym automacie trafił 10 darmowych spinów, do których w bonusowym trybie dołożył kolejne 40. Cała darmowa runda zakończyła się wygraną w wysokości 28.045 funtów, czyli ok. 165.000 PLN. W tym tygodniu mamy kolejną wielką wygraną na Jack and the Beanstalk.

Tym razem, w zeszły wtorek, do gry zasiadł 32-letni Henry z Australii. Będąc do przodu 5 tysięcy dolarów postawił na kolejne zakręcenie 50 dolarów. I się zaczęło! Henry trafił 3 darmowe spiny. Podczas kolejnych zakręceń dzięki specjalnym, przechodzącym symbolom Wild kręcił za darmo kolejne 27 razy. Rezultat? Wygrana w wysokości 107.470 dolarów!

Jack and the Beanstalk w kasynie Royal Panda zdecydowanie jest w trybie płacenia i to grubo. Może teraz Twoja kolej na porządną wygraną?

Powodzenia!

Darmowe konto w kasynie Royal Panda możesz założyć TUTAJ