Weekendowy bonus w kasynie Expekt

Weekendowy bonus w kasynie Expekt

Nawet 800 PLN można zdobyć co tydzień w całorocznej weekendowej promocji kasyna Expekt. Zabawa trwa od piątku do niedzieli a bohaterem promocji jest jeden z najbardziej ulubionych wideo slotów graczy e-kasyn, czyli Gonzo’s Quest.

 

Przygody konkwistadora Gonzo zna chyba każdy bywalec internetowego kasyna. Od momentu premiery ten ciekawy slot z dnia na dzień zdobywa kolejne rzesze fanów. I słusznie – gra jest ciekawa, wygrane sypią się gęsto a i rekordowe trafienia zdarzają się na tym automacie jakby częściej niż na innych. Wychodząc naprzeciw wszystkim fanom Gonzo’s Quest kasyno Expekt przygotowało promocję, w której do zdobycia soczysty bonus.

I do rzeczy. W każdy weekend, od piątku do niedzieli, możemy dokonać depozytu – bonus należy nam się od tego pierwszego weekendowego. A wysokość bonusu to 25% do sumy aż 800 PLN!

A co ma z tym wspólnego Gonzo?

Otóż wykorzystać go możemy wyłącznie grając na wideo slocie Gonzo’s Quest. Czyli przyjemne z pożytecznym. Aby go otrzymać minimalny depozyt musi wynieść minimum 40 PLN.

Bonus musimy aktywować przed dokonaniem wpłaty w sekcji Moje Bonusy a obrót wymagany przed ewentualną wypłatą to 35 krotne zakręcenie bonusem.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Expekt, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.