W Betclic pierwszy raz za darmo

W Betclic pierwszy raz za darmo

Przedstawiamy ofertę powitalną bukmachera Betclic. Tym razem żadnych bonusów, żadnego obrotu wygranymi pieniędzmi. 200 PLN na swój pierwszy zakład każdy otrzyma za darmo!

 

Kto jeszcze nie obstawiał sportowych wydarzeń u bukmachera Betclic może to teraz zrobić bez żadnego ryzyka. W promocji adresowanej do nowych graczy kwota pierwszego zakładu, w wypadku niepowodzenia w typowaniu, zostanie każdemu zwrócona, aż do wysokości 200 PLN. Jeżeli zaś trafisz, wygrana jest Twoja. A te 200 PLN możesz natychmiast wypłacić, więc grasz właściwie za darmo.

Jak skorzystać z cashbacku 200 PLN? Przede wszystkim musisz zarejestrować się na Betclic i dokonać pierwszej wpłaty. Następnie należy postawić pierwszy zakład mający co najmniej 3 możliwe wyniki, czyli na przykład na wynik meczu piłkarskiego (1×2 – wygrana, remis, przegrana). Jeżeli trafisz, wygrana jest Twoja. Jeżeli nie Trafisz – kwota zakłady aż do wysokości 200 PLN zostanie zwrócona na Twoje konto i możesz z nią zrobić co chcesz – grać sobie dalej albo po prostu wypłacić. Bez żadnego obrotu bonusowego.

Promocja obejmuje tylko graczy, którzy zarejestrowali się w Betclic po 11 września 2013 roku. Jeden cashback przypada na jednego gracza, czyli na jeden adres IP, jedną kartę płatniczą itd. I jeszcze jedno – nie ma minimalnego kursu na pierwszy zakład, więc możesz zagrać bardzo bezpiecznie.

Jeżeli jeszcze nie masz konta u bukmachera Betclic, za darmo możesz je założyć TUTAJ.

Powodzenia!