Tygodniowy bonus na Halloween

Tygodniowy bonus na Halloween

Jak co roku w okolicach 1 listopada w kasynach internetowych zaczynają się promocje halloweenowe. Pierwsze obudziło się kasyno Energy i na dobry początek proponuje „Tygodniowy Bonus”.

Promocja jest raczej prosta i z Halloween ma tyle wspólnego, że bohaterem zabawy będzie slot o tym tytule. No ale pierwsze śliwki robaczywki. Na czym polega zabawa?

Otóż co tydzień od poniedziałku do niedzieli możemy skorzystać z oferty tygodniowej w postaci 50% reload bonusu do kwoty 250 PLN. Jedyne, co musimy zrobić, to wejść do sekcji WPŁATY, wybrać metodę depozytu i zaznaczyć interesujący nas bonus.

Bonus wyniesie 50% naszej wpłaty a jego maksymalna wysokość to 250 PLN, czyli najwięcej dostaniemy, kiedy nasz depozyt wyniesie 500 PLN. Jest to reload bonus, więc skorzystać z niego mogą gracze, którzy pierwszą wpłatę mają już za sobą.

Aby nasze dodatkowe pieniądze nadawały się do wypłaty, musimy kwotą bonusu i kwotą depozytu obrócić 30 razy. I tu na białym koniu wjeżdża slot „Halloween”, gdyż to właśnie na nim możemy wyrobić nasz bonus.

Na obrócenie bonusem mamy 3 dni od czasu jego aktywacji.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Energy, darmowe konto założysz tutaj.