Tydzień promocji w kasynie Mr. Green

Tydzień promocji w kasynie Mr. Green

Na drugi tydzień września kasyno internetowe Mr. Green przygotowało dla swoich graczy masę ciekawych promocji, w których czekają do wygrania darmowe spiny, bonusy gotówkowe i inne atrakcyjne nagrody.

 

Na początek darmowe spiny. Każdy, kto dzisiaj, czyli we wtorek 9 września dokona depozytu w wysokości co najmniej 100 PLN oraz zagra za te kwotę, otrzyma 25 darmowych zakręceń na nowej grze Attraction. Jeżeli wpłacimy 230 PLN, darmowych spinów dostaniemy już 60. Natomiast każdy, kto wpłaci i obróci kwotą 450 PLN, już jutro na swoim koncie znajdzie 140 darmowych spinów! Nie ma na co czekać.

W czwartek przesiadamy się na grę Jokerizer aby wziąć udział w podziale puli wynoszącej 2000 PLN. Co musimy zrobić? Grać i liczyć na szczęśliwe losowanie!

Sobota i niedziela to weekendowy turniej na automacie Dead Or Alive. Pula nagród tym razem to aż 8000 PLN. Łapiemy za spluwy i walczymy o swoją część darmowej kasy!

Miłej zabawy i powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Mr. Green i chciałbyś zagrać w najlepsze automaty, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.