Turnieje w kasynie Betsson

Turnieje w kasynie Betsson

Każdego miesiąca kasyno Betsson organizuje serię turniejów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Codziennie do wygrania tysiące złotych!

Na początek turniej Twisted Tales. Wystartował 20 maja i potrwa do 27 maja. W puli nagród czeka 67.500 PLN a najwyższą wygraną zgarnie ten gracz, który na jednej z wybranych gier iSoftBet wykręci w jednym spinie najwyższą wygraną. Minimalny bet uprawniający do udziału w turnieju to jedyne 0.90 PLN.

Równolegle mamy Mini Turniej, który trwa tylko jeden dzień, 21 maja. W puli nagród 4.500 PLN, minimalna stawka za bet to 1 PLN. Zwycięzca zostanie wyłoniony w ten sam sposób. Wybrane sloty, które biorą udział w tym turnieju znajdziemy na stronie promocji.

Takie codzienne miniturnieje odbywać się będą aż do 30 maja. W międzyczasie, 28 maja rusza natomiast Bitwa Megaways!, która potrwa do 5 czerwca. W puli 45.000 PLN, zasady identyczne. Gramy na slotach NetEnt i Red Tiger.

Zwieńczeniem serii będzie Turniej Slotów, który potrwa od 6 do 10 czerwca. W puli nagród 13.500 PLN, minimalny bet 0.90 PLN. Które sloty biorą udział w zabawie sprawdzicie sobie na stronie kasyna.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto założysz tutaj.