Turniej slotowy w Unibet

Turniej slotowy w Unibet

Przez najbliższy tydzień w kasynie Unibet gramy na najpopularniejszych slotach. W puli nagród turnieju aż 80 tysięcy złotych!

 
Turniej slotowy w Unibet zasady ma proste. Otwieramy któraś z gier z poniższej listy i po prostu gramy. Kto wykręci najwyższą wyrównaną wygraną, ten wygra pierwszą nagrodę. A jaka to jest wyrównana wygrana? Otóż chodzi o jak najwyżej płatny układ, trafiony bez względu na wysokość stawki. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że nie możemy kręcić „niżej”, niż za 1 PLN.
 
Gry biorące udział w zabawie to hity od NetEnt: Starburst, Gonzo’s Quest, Twin Spin, Twin Spin Deluxe, Jumanjioraz Vikings. Ćwiczyć nasze szczęście na tych slotach możemy od 22 do 28 stycznia.
 
Nagród w turnieju przewidziano aż 250. Za zdobycie pierwszego miejsca organizator przewidział wypłatę w wysokości aż 12.000 PLN! Pozostałe nagrody wyglądają następująco:
 
  • 2 miejsce – 8.000 PLN
  • 3 miejsce – 4.000 PLN
  • 4 miejsce – 4.000 PLN
  • 5 miejsce – 4.000 PLN
  • 6 miejsce – 2.000 PLN
 
Pełną listę nagród znajdziecie na stronie turnieju.
 
Żeby nasz wynik liczył się w rankingu niniejszego turnieju, musimy rozegrać co najmniej 20 rund. Oczywiście tylko przy użyciu prawdziwych pieniędzy.
 
I na koniec najlepsze – wszystkie wygrane pieniężne w tym turnieju zwolnione są z warunków obrotu. Kto zechce, będzie mógł swoją wygraną od razu wypłacić i spożytkować wedle uznania.
 
Do turnieju należy zapisać się na stronie kasyna Unibet.
 
Powodzenia!
 
Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto założysz tutaj.