Turniej slotowy o 80.000 PLN

Turniej slotowy o 80.000 PLN

W kasynie Unibet rozpoczął się kolejny tygodniowy turniej slotowy. Bohaterem zabawy jest premierowa, ciekawa gra, a zwycięzca zabawy zgarnie całe 12.000 złotych!

 
Chicken Fox to najnowsza produkcja od Lightning Box. Jak najlepiej poznać nową grę? Oczywiście grając w nią bez przerwy. Najlepiej przez cały tydzień, wychodząc przy okazji na duży plus. Ale całkiem możliwe, że aż tak długo nie będziemy musieli trenować z lisem i kurami.
 
Żeby wygrać turniej, wystarczy nam jedno, porządne zakręcenie. O pozycji w rankingu zadecyduje bowiem tylko jeden spin, w którym zaliczymy największą wyrównaną nagrodę. Czyli – stawka, za jaką kręcimy, nie ma wpływu na naszą wygraną w turnieju. Ważne tylko, żebyśmy kręcili za minimum złotówkę.
 
Turniej potrwa do północy w niedzielę 10 lutego, a nagrodzonych zostanie 200 uczestników. Najwyższe nagrody przedstawiają się następująco:
 
  • 1 miejsce – 12.000 PLN
  • 2 miejsce – 8.000 PLN
  • 3 miejsce – 6.000 PLN
  • 4-5 miejsce – 4.000 PLN
  • 6 miejsce – 2.000 PLN
 
Pełną listę nagród znajdziemy na stronie promocji kasyna Unibet.
 
Pamiętajmy, że do turnieju należy się zapisać. To jedyna „niedogodność”. Potem jest już tylko wesoło, zwłaszcza, że wszystkie nagrody w tej promocji zwolnione są z wymogów obrotu i możemy je od razu wypłacić.
 
Powodzenia!
 
Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto założysz tutaj.