Turniej Megaways o 50 tysięcy PLN!

Turniej Megaways o 50 tysięcy PLN!

W tym tygodniu zapraszamy do kasyna Unibet, gdzie własnie trwa Turniej Megaways o Szczęśliwy Spin z pulą 50.000 PLN. Jak możemy się domyślić, wielką wygraną możemy zdobyć za jedno, jedyne zakręcenie.

Cóż to znaczy to tajemnicze słówko „megaways”? To dodatkowa cecha slotu, w którym liczba płatnych linii nie jest stała, tylko losowa. W tym wypadku możemy liczyć nawet na 117.649 sposobów na zwycięski układ. Sporo. W niniejszym turnieju łatkę „megaways” otrzyma aż 21 gier. Znajdziemy je wszystkie na stronie promocji kasyna.

Na czym polega zabawa? Na początku nie zapomnijmy się do turnieju zapisać, w tym przypadku nie wystarczy otworzyć biorącą w promocji grę. Następnie aż do godziny 23:59 w piątek 29 maja gramy sobie na którymś z wybranych slotów. Naszym zadaniem jest uzyskanie w jednym zakręceniu najwyższej wyrównanej wygranej, za którą otrzymamy punkty do rankingu. Punkty naliczane są według wzoru: wygrana / stawka x 100.

Nagrody otrzyma 250 graczy z największą ilością punktów:

1 miejsce – 12.500 PLN
2 miejsce – 6.250 PLN
3 miejsce – 3.500 PLN
4 miejsce – 1.500 PLN
[…]
250 miejsce – 25 PLN

Minimalna wysokość spinu uprawniającego nas do udziału w tej promocji wynosi 1 PLN. Wszystkie nagrody zostaną wypłacone w gotówce i nie będą obciążone żadnymi wymogami dodatkowego obrotu.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto założysz tutaj.