Trzy prezenty w kasynie Betsson

Trzy prezenty w kasynie Betsson

Dzisiejsza promocja w kasynie Betsson tradycyjnie składa się z trzech ofert – dla miłośników kasyn, zakładów sportowych oraz pokera. Zajrzymy pod okienko numer 18 w adwentowym kalendarzu, aby przekonać się, co pomarańczowe kasyno przygotowało dzisiaj dla swoich graczy.

Pasjonaci slotów będą mieli możliwość zdobycia nawet 100 darmowych spinów na automacie Wolf Cub. Naszym jedynym zadaniem jest w tym wypadku dokonanie depozytu na minimalną kwotę 100 złotych. Wówczas zostanie nam przyznane od 10 do 100 free spinów, dzięki wykorzystaniu funkcji „Lucky Widget”.

Darmowe spiny są ważne tylko przez 24 godziny. Wygrane, które dzięki nim osiągniemy, podlegają warunkom obrotu x25. Na obrót mamy 3 dni.

Miłośnicy zakładów sportowych muszą dzisiaj postawić minimum 100 złotych w ofercie przedmeczowej lub na żywo na wydarzenie związane z meczem FC Barcelona – Real Madryt, po minimalnym kursie 1.50. kto to uczyni, otrzyma natychmiast zakład bez ryzyka o wartości 20 złotych do wykorzystania w zakładach na żywo.

Zakład bez ryzyka możemy wykorzystać tylko na piłkę nożną i jest ważny przez 7 dni.

Na pokerzystów czeka dzisiaj 1€ w gotówce. Wystarczy, że w grze gotówkowej w No Limit Hold’em na stawkach minimum 0.05/0.10 otrzymamy w rozdaniu parę siódemek.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto założysz tutaj.