Ted i spółka rozdają kasę

Ted i spółka rozdają kasę

Oto mamy kolejną świecką tradycję – nowe rozbudowane wersje popularnych slotów pojawiają się jak grzyby po deszczu, a w związku z tymi premierami pojawiają się nowe promocje w internetowych kasynach. Po Gonzo’s Quest Megaways przyszła kolej na grę Ted Megaways.

Ted to pluszowy miś. Żywy pluszowy miś. Bohater komedii dla dorosłych z udziałem Marka Wahlberga i Mili Kunis. Film odniósł spory sukces, doczekał się części drugiej. A jak film odnosi sukces, możemy się spodziewać, że po tytuł sięgną twórcy internetowych slotów. Tak było w przypadku wielu filmów i seriali, tak też „skończył” Ted.

O samej grze rozpisywać się nie będziemy, Ted w kasynach bawi już od jakiegoś czasu. Teraz dostał nowe życie w postaci odsłony Megaways. Czyli niby taka sama gra, ale nieco rozbudowana. Większe pole gry, więcej bajerów i przede wszystkim – więcej płatnych linii. W tym przypadku aż 117.649 sposobów na wygraną!

W promocji, która w kasynie Unibet potrwa jeszcze do 6 sierpnia, w puli nagród czeka 50.000 PLN. Żeby Tedowi nie było smutno, udział w niej bierze jeszcze 14 innych slotów. Jak gramy?

Po zapisaniu się do turnieju na stronie kasyna Unibet musimy zagrać w jedną z wybranych gier: Ted Megaways, Rhino Rampage, Genie Jackpots Megaways, Fishin Frenzy Megaways, Legacy of the Gods, Gorilla Gold Megaways, Eye of Horus Megaways, Buffalo Rising Megaways, The Goonies, Return of Kong Megaways, Rick and Morty Megaways, King Kong Cash, Primal Megaways, Safari Gold Megaways lub Napoleon Rise of an Empire. Minimalna wysokość spinu to 1 PLN.

Kto w jednym zakręceniu uzyska najwyższą wyrównaną wygraną, ten zgarnie główną nagrodę:

1 miejsce – 12.500 PLN
2 miejsce – 6.250 PLN
3 miejsce – 3.500 PLN
4-6 miejsce – 1.500 PLN
7-10 miejsce – 500 PLN
11-50 miejsce – 250 PLN
51-100 miejsce – 100 PLN
101-200 miejsce – 50 PLN
201-250 miejsce – 25 PLN

Nagrody zostaną wypłacone po zakończeniu turnieju i nie są objęte wymogami obrotu.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto założysz tutaj.