SZOK! Polak wygrywa ponad 3.5 miliona na automacie w internecie!

SZOK! Polak wygrywa ponad 3.5 miliona na automacie w internecie!

To prawdziwa sensacja! 29-letni mieszkaniec Warszawy wygrał ponad 1.2 miliona dolarów na jednorękim bandycie w kasynie internetowym! Jest to pierwsza tak duża wygrana Polaka o której oficjalnie poinformował przedstawiciel kasyna.

Radosław M., rekreacyjny gracz kasynowy i pokerowy trafił jackpota (kumulację super premii) na automacie Mega Moolah w kasynie internetowym firmy Betway. Jak sam przyznał szczęśliwy zwycięzca, siadł on jedynie na moment do automatu online aby chwilę pokręcić bębnami w czasie kiedy jego narzeczona brała prysznic przed wyjściem z domu. Jego szczęście uśmiechnęło się do niego jak nigdy dotąd, zamieniając 25 centów w ponad 1.200.000 dolarów !

O wydarzeniu poinformowała nawet Gazeta.pl, ponieważ jest to najwyższa wygrana gracza z naszego kraju w Kasynie Betway – i  jak można przypuszczać, również w innych kasynach online. W przyszłym tygodniu szcześliwy zwycięzca leci do Londynu odebrać czek na tę ogromną sumę, którą planuje zainwestować w nieruchomości, obligacje a także w nowy samochód i naukę gry w golfa.

MegaMoolah to jeden z najbardziej popularnych jednorękich bandytów  w sieci firmy Microgaming (operator kasyna Betway) i dzięki temu że grają na nim setki tysięcy graczy z całego świata, kumulacje tej wysokości to nic nowego – twierdzi manager polskiej strony Betway. To co jest nowością, to fakt że tym razem sięgnął po nią gracz z Polski – dodaje.

Radosławowi gratulujemy jackpota, który zmieni jego życie, a wszystkich chętnych do pójścia w jego ślady zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony kasyna BETWAY.