Świąteczny Kalendarz w kasynie Mr. Green

Świąteczny Kalendarz w kasynie Mr. Green

Jak co roku w okresie przedświątecznym kasyna internetowe prześcigają się w atrakcyjnych promocjach gwiazdkowych dla swoich graczy. Już niebawem poznamy szczegóły Świątecznego Kalendarza w kasynie Mr. Green.

 

Świąteczna promocja w Zielonym Kasynie wystartuje 25 listopada i potrwa przez cały miesiąc. Przez 30 dni na graczy kasyna czekać będą darmowe obroty, ulubione przez Was slotowe turnieje oraz nie mniej pożądane gotówkowe doładowania.

To nie wszystko. Dla dwudziestki najgrzeczniejszych graczy Święty Mikołaj przygotował prezent ekstra – iPhona 6!

Na szczegóły musimy poczekać do 25 listopada, dzisiaj pamiętajmy jednakże o kilku kwestiach, które pomogą nam załapać się na prezenty z wora. Kto przegapi ten dostanie rózgę!

Po pierwsze – darmowe spiny będą dostępne dla graczy aktywnych dokonujących depozytu w ostatnim czasie. Nie zwlekajmy więc , być może z pierwszą, wpłatą.

Po drugie – aby wziąć udział w losowaniu iPhona musimy potwierdzić chęć udziału w zabawie zapisując się do niej na stronie kampanii, do której odnośnik znajdziemy w kasynie Mr. Green.

Po trzecie – wygrane pochodzące z free spinów będą traktowane jako środki bonusowe (w sumie standard) i aby stały się wypłacalną gotówką muszą być obrócone 20 razy.

Więcej szczegółów już 25 listopada.

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Mr. Green, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.