Styczniowe bonusy i spiny od Betssona!

Styczniowe bonusy i spiny od Betssona!

Dzisiaj zaglądamy do kasyna Betsson, w którym czeka na nas pierwsza noworoczna promocja. Spragnieni emocji gracze przywitają nowy rok w tym kasynie biorąc udział w turniejach, wyzwaniach i wyścigach. Na dobry początek – bonus za wpłatę.

Za samo zapisanie się do promocji otrzymamy bonus 100% do wysokości 200 złotych. Ekstra pieniądze dostaniemy za pierwszy depozyt, którego dokonamy po potwierdzeniu swojego udziału w zabawie. Ale to oczywiście nie wszystko. Co czeka na nas w najbliższych dniach?

Od 6 do 12 stycznia zapraszamy na Wyścig Darmowych Spinów NetEnt. Za każde obrócone 400 PLN na slotach produkcji NetEnt otrzymamy 25 free spinów do wykorzystania w grze Mega Fortune Dreams. Maksymalnie w tej promocji możemy zgarnąć 200 darmowych spinów.

0d 13 do 16 stycznia odbędzie się Wyścig po Bonus Games Inc. Tutaj za każde obrócone 400 PLN w grach od Games Inc otrzymamy bonus w wysokości 20 PLN do wykorzystania w kasynie. Łącznie możemy zdobyć nawet 160 PLN w formie bonusu.

Od 17 do 23 stycznia potrwa Turniej Pragmatic. Turniej polega na zdobyciu najwyższej wygranej w jednym spinie rozegranym na którymś z wymienionych slotów: Super Joker, The Dog House oraz John Hunter and Da Vinci’s Treasure. W tej promocji możemy wygrać nawet 1000 PLN.

24 stycznia rozpocznie się Wyścig Darmowych Spinów Play’n Go. Za każde obrócone 400 PLN na slotach tego producenta dostaniemy 25 free spinów do wykorzystania w grze Book of Dead. Maksymalnie możemy zdobyć 200 darmowych spinów. Koniec wyścigu – 30 stycznia.

I na koniec, siurpryza. Kto zaloguje się na swoje konto 31 stycznia, ten na swoim koncie znajdzie niespodziankę!

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto założysz tutaj.