Straszne turnieje w kasynie Mr. Green

Straszne turnieje w kasynie Mr. Green

Halloween zbliża się wielkimi krokami… Cztery upiorne automaty w kasynie Mr. Green tylko czekają, żeby sprawdzić, czy aby nie masz pietra. A nagroda porządna – 8.000 PLN!

 

W zielonym kasynie czarownice już mieszają w kotłach szykując się do opanowania swoimi czarami wszystkich Twoich ulubionych slotów. O północy w czwartek będziesz miał możliwość zmierzenia się z siłą ich zaklęć. Stawka jest wysoka…

Tyle tytułem klimatycznego wstępu. Konkrety zaś wyglądają tak.

Od czwartku 30 października do niedzieli 2 listopada w kasynie Mr. Green odbędą się 4 codzienne turnieje na czterech slotach: Wild Witches, Zombies, Frankenstein oraz Voodoo Vibes. Twoim zadaniem jest zalogowanie się na swoim koncie w kasynie i gra na tych maszynkach. Najwyższy wynik z 20 kolejnych rund zostanie wzięty pod uwagę przy tworzeniu listy zwycięzców. Pięciu najlepszych czy też najszczęśliwszych graczy otrzyma nagrody gotówkowe:

I miejsce – 4000 PLN

II miejsce – 2000 PLN

III miejsce – 1000 PLN

IV miejsce  – 600 PLN

V miejsce – 400 PLN

Minimalna stawka za zakręcenie w tych turniejach to 0,25€. Tym razem w zabawie biorą udział tylko zawodnicy grający na urządzeniach stacjonarnych. Nagroda nie jest bonusem tylko żywą, wypłacalną gotówką!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Mr. Green, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.