Stań do Pojedynku Klasyków

Stań do Pojedynku Klasyków

Pełen komplet klasycznych automatów w kasynie Betsson gra już pełną parą. Po Jazz of New Orleans, Cowboy Treasure i Ring the Bells wypuszczonych 5 grudnia ubiegłego roku do stawki dołączyło kolejne 7. Teraz przyszedł czas na wielki Pojedynek Klasyków Betssona.

 

Cechą charakterystyczną wszystkich dziesięciu klasycznych automatów jest jackpot. Co jakiś czas grający po trafieniu odpowiedniego układu zgarniają wielkie wygrane. I te wygrane będą brane pod uwagę podczas wspomnianego pojedynku a ich autorzy dodatkowo wynagrodzeni.

W każdym tygodniowym pojedynku mierzą się ze sobą dwa sloty. Przez cały tydzień uzupełniana będzie lista graczy, którzy trafią na nich jackpota a pięć najwyższych jednorazowych trafień da ich autorom po 1000€ ekstra. Jeden gracz może wygrać tygodniowo nawet 5000€, jeżeli wszystkie pięć najwyższych wygranych będzie jego udziałem! Pamiętajmy jednak, że nagrody otrzymają gracze, których automat wygra pojedynek, czyli suma wszystkich trafionych jackpotów przewyższy tę uzbieraną na automacie drugim.

Do najbliższego piątku w pojedynku biorą udział gry Jazz of New Orleans oraz Cowboy Treasure. Kolejny tydzień to kolejne dwa automaty do gry i kolejny pojedynek. I tak aż do 21 sierpnia. W puli nagród mamy aż 100.000 PLN, więc jest o co walczyć.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson i chciałbyś odebrać swój bonus powitalny, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.