Środowa gorączka w kasynie Expekt

Środowa gorączka w kasynie Expekt

Kto nie wie, co zrobić ze środkiem tygodnia, spieszymy z ciekawą propozycją. Otóż w kasynie Expekt do zdobycia mamy aż 50 darmowych żetonów do wykorzystania na jednym z popularnych slotów.

Oferta jest dla graczy poważnych i bardziej poważnych. Ci pierwsi za zagranie za 200 złotych (lub równowartość w innej walucie) na grach Illuminous, Flux lub Starburst w środę od godziny 00:01 do 23:59 otrzymają 25 darmowych żetonów do wykorzystania na jednorękim bandycie Starburst.

Kto jednak chciałby wykorzystać do maksimum środową promocję, może zagrać za 400 złotych na slotach Reel Rush, Second Strike lub Doubles. Wówczas dodatkową nagroda (oprócz wszystkich wygranych osiągniętych podczas kręcenia za te 400 złotych) będzie aż 50 darmowych spinów, które możemy wykorzystać w grze Reel Rush.

Do promocji rejestrujemy się na stronie kasyna Expekt. Grać możemy na dowolnych stawkach, jednak w czasie trwania promocji, czyli w jedną środę, możemy zdobyć maksymalnie 50 darmowych żetonów.

Darmowe żetony zachowają ważność przez 15 dni. Wygrane osiągnięte dzięki darmowym zakręceniom objęte są 40-krotnym wymogiem obrotu zanim będziemy mogli je wypłacić.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Expekt, darmowe konto założysz TUTAJ.