Spiny, spiny, tysiące spinów!

Spiny, spiny, tysiące spinów!

Pamiętacie slot Twin Spin? Pamiętacie. Najbardziej rzucająca się w oczy funkcjonalność tej gry polega na tym, że przy każdym spinie „sklejają się” przynajmniej dwa bębny. Czy można to jeszcze podrasować? Można!

Otóż premierę w internetowych kasynach świętuje właśnie taki podrasowany Twin Spin. Dostawca NetEnt przy współpracy z Red Tiger wypuścił na światło dzienne automat Twin Spin 117649 Megaways. W czym jest lepszy od oryginału? A w tym, że mamy tutaj aż 117649 płatnych linii! Mega!

Z okazji tej premiery w kasynie Unibet wystartował Turniej o Szczęśliwy Spin. W puli nagród – tysiące spinów. Jak wziąć udział?

Po pierwsze musimy się zapisać do turnieju na stronie Unibet. Potem otwieramy jeden z biorących w turnieju slotów i gramy za minimum 1PLN za spin. Turniejowe sloty to: Who Wants to Be a Millionaire Megaways, Twin Spin Megaways, Curse of the Werewolf Megaways, Temple Tumble Megaways, Diamond Mine Megaways, Runner Runner Megaways, Bonanza Megaways oraz Heroes Hunt Megaways.

Potem juz tylko gramy, pamiętając, że zabawa kończy się 19 listopada minutę przed północą. Do tego czasu polujemy na najlepiej płatny spin. kto za jednym zamachem wykręci największą wygraną, ten zgarnie najwyższą nagrodę.

A właściwie to 100 najlepszych zgarnie najwyższą nagrodę, gdyż każdy z pierwszej setki graczy otrzyma 100 free spinów – każdy o wartości 5 PLN. Spiny będziemy mogli wykorzystać w grze Temple Tumble Megaways. Spiny są gotówkowe i co wygramy kręcąc za darmo, to prosto wpadnie na nasze konto.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto założysz tutaj.