Spinowa fiesta w Mr Green

Spinowa fiesta w Mr Green

Lato w pełni, pogoda dopisuje, część z Was prawdopodobnie właśnie wypoczywa nad wodą, klimat ogólnie sprzyja rozrywce. Niezależnie od tego w jakiej części świata spędzacie swój tegoroczny urlop, Mr Green oferuje Wam podróż do Meksyku. Może nie dosłownie, ale przy odrobinie wyobraźni i kilku kieliszkom Tequili, zwykła gra może zamienić się w gorącą meksykańską fiestę. Ponoć burito, taco i Mariachi już czekają, brakuje tylko Was.

 

Jak dołączyć do zabawy?

W dniach od 28 lipca (10:00 CET) do 31 lipca (23:59 CET) zagraj przy stole dedykowanym do ruletki Fiesta Roulette, a za każde 20 rund otrzymasz 50 darmowych spinów na grę Spinata Grande. W trakcie promocji możesz zdobyć nawet 200 Free Spinów! Kto wie, może tego lata uśmiechnie się do Ciebie szczęście i wygrasz „mucho” żetonów.

Nie znasz Spinata Grande? Właśnie teraz masz niepowtarzalną okazję, żeby sprawdzić się na tym naprawdę gorącym automacie. Skorzystaj z darmowych spinów i dołącz do szerokiej grupy jego fanów. 200 darmowych obrotów to naprawdę niezły początek dobrej zabawy!

Zagraj przy stole dedykowanym do Fiesta Roulette i kręć bębnami Spinata Grande.

Arribbaaaaa!

ODBIERZ SPINY W KASYNIE MR. GREEN !