Soczyste 50 free spinów w kasynie Betsson

Soczyste 50 free spinów w kasynie Betsson

W związku z premierą gry „Strolling Staxx: Cubic Fruits” kasyno Betsson przygotowało dla swoich graczy miłą niespodziankę. Do zgarnięcia nawet 50 darmowych spinów.

 
O samej nowej grze przeczytacie wkrótce na naszej stronie. A co do dzisiejszej promocji, to fakty są takie:
 
Po pierwsze musimy zgłosić swój udział w zabawie klikając odpowiedni przycisk na stronie kasyna Betsson. Po drugie – uruchamiamy nową grę Strolling Staxx: Cubic Fruits” i gramy. Żeby zakwalifikować się po darmowe spiny musimy obrócić co najmniej 100 PLN. Po trzecie – odbieramy nawet 50 free spinów, oczywiście do wykorzystania na nowym slocie.
 
Na obrócenie wspomnianą stówką mamy czas do końca miesiąca, czyli do godziny 23:59 31 stycznia. Darmowe spiny znajdą się na naszym koncie zaraz po tym, gdy wykonamy nasze zadanie. A ile tych spinów możemy wygrać?
 
O wysokości naszej wygranej zadecyduje specjalne „koło fortuny”. Jeżeli nam się poszczęści, zgarniemy aż 50 darmowych spinów. Gdy szczęścia będziemy mieli nieco mniej, również nieco mniej dostaniemy free spinów. Minimalna, gwarantowana ilość to 10 zakręceń.
 
Nasze wygrane spiny będą ważne przez 24 godziny od chwili ich przyznania. Wszystkie wygrane, jakie zaliczymy kręcąc za darmo trafią na nasze konto bonusowe. Wymagany obrót tymi środkami przed ewentualną wypłatą to x35. Mamy na to 3 dni.
 
Powodzenia!
 
Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, jednym z najlepszych kasyn online, darmowe konto założysz tutaj.