Ruszył Świąteczny Kalendarz Mr. Green

Ruszył Świąteczny Kalendarz Mr. Green

Zapowiadana od kilku dni świąteczna promocja w kasynie Mr. Green rozpoczęta! Zbieraj darmowe spiny, gotówkowe doładowania oraz zapewnij sobie szansę na wygranie jednego z dwudziestu iPhonów 6!

 

Świąteczny Kalendarz to coś w rodzaju kalendarza adwentowego – codziennie odkrywamy jedno okienko i cieszymy się znalezioną w nim niespodzianką. Co nas może spotkać w TYM szczególnym kalendarzu?

Po pierwsze – świąteczny Barszczyk z Free Spinami. Dokonując depozytu co najmniej 110 PLN otrzymamy kolejnego dnia 10 darmowych zakręceń – i tak do końca następnego tygodnia! Gdy kwota depozytu przekroczy 220 PLN, free spinów znajdziemy na naszym koncie 25. A jeżeli wpłacisz tylko 110 PLN i po 10 darmowych zakręceniach chciałbyś kręcić za free dalej? Nic straconego – jeżeli suma wpłat danego dnia wyniesie co najmniej 220 PLN, od następnego dnia przez tydzień będziesz otrzymywał po 25 darmowych rund!

Po drugie – lukrowane Doładowania Gotówkowe. Każdego czwartku poza darmowymi spinami możemy wziąć udział w podziale gotówkowych doładowań. Szczęśliwie wylosowani znajdą na swoim koncie od 20 do 200 PLN!

Po trzecie – turnieje slotowe z Karpiem w tle. W każdy weekend czeka na nas turniej slotowy z pulą nagród 20.000 PLN. Za pierwsze miejsce do zdobycia 8.000 PLN!

Po czwarte – jeżeli znudził Ci się Twój smartfon, może by go wymienić na najnowszego iPhona 6? Aby wziąć udział w losowaniu jednego z 20 tych niesamowitych urządzeń po prostu zapisz się do losowania na stronie promocji w kasynie Mr. Green.

I po piąte – jeżeli nie bawią Cię automaty – przypomnij sobie zasady blackjacka i szoruj do zielonych stolików!

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Mr. Green, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.