Rozpocznij rok 2017 z 3.000.000 EUR na koncie

Rozpocznij rok 2017 z 3.000.000 EUR na koncie

Kto by nie chciał rozpocząć roku 2017 z trzema milionami EUR na swoim koncie? Z pewnością nie Mark Zuckerberg, dla którego oznaczałoby to utratę 20 miliardowej fortuny, ale już statystyczny Kowalski nie pogardziłby taką kwotą, szczególnie że (przy obecnej średniej krajowej) statystyczny Kowalski na kwotę trzech milionów Euro musiałby pracować aż 264 lata! Brzmi nieprawdopodobnie?

Niestety taka jest prawda, tak właśnie wyglądają realia polskiej rzeczywistości. Dla przeciętnego Polaka 3 mln EUR oznaczałoby spełnienie marzeń, a przy racjonalnym rozporządzaniu środkami – brak kłopotów finansowych do końca życia. 

A skoro już o przeciętnym Polaku mowa to, aby zasilić konto ponad trzynastoma milionami złotych przeciętny Kowalski wybrałby pewnie grę w „Totka”, w którym szansa na trafienie tzw. „szóstki” wynosi 1:13.983.816. Lecz i to statystycznego Kowalskiego nie zniechęca, bo wciąż wygrana przykładowych 8 mln złotych stanowi równowartość 158 przepracowanych lat!

Czytelnik Hazardowo.com na szczęście nie jest przeciętnym Kowalskim i dlatego, aby osiągnąć zamierzony cel, prędzej zasiądzie przy odpowiednim Jednorękim Bandycie. Czytelnik Hazardowa wie, że istnieją dużo przyjemniejsze sposoby na wygrywanie grubych pieniędzy niż losowanie kulek w towarzystwie wątpliwie przystojnej Komisji Kontroli Gier i Zakładów. 

Tak, czy owak, niezależnie od tego, czy jest się statystycznym Kowalskim, czy też czytelnikiem Hazardowa, 3 mln EUR wzbudza podobne emocje i realizuje zbliżone potrzeby. Wszystkim potrzebującym gotówki sugerujemy odwiedziny jednego z dwóch fantastycznych automatów: Joker Millions lub Empire Fortune. Obecnie pula Jackpot osiągnęła w nich wartość 3.000.000 EUR! I tu pojawia się nasza sugestia, jeśli nie znacie jeszcze automatu Empire Fortune, koniecznie zajrzyjcie do naszej recenzji! Epire Fortune to maszyna, która lubi PŁACIĆ, co więcej, w przeciwieństwie do typowych automatów z Jackpotem, oferuje wciągającą grę i wartką akcję.

Gdzie zagrać? 

Odwiedź najlepsze polskojęzyczne kasyna: Kasyno.plMr. GreenCome On lub Betsson.