Reload bonus – ostatni dzień promocji!

Reload bonus – ostatni dzień promocji!

W kasynie Energy, w związku z premierą nowego slota od Microgaming, Tweethearts, na graczy czeka atrakcyjny reload bonus. A właściwie dwa bonusy do wyboru. Wybierasz papugę czy kolibra?

Oba bonusy mają wartość 100% do kwoty 250 złotych, jednak jeden z nich ukrywa coś jeszcze… podwójny mnożnik wygranych! Który? Tego nikt nie wie, dopóki się nie przekona.

Jako się rzekło, wybieramy między papugą a kolibrem, które to ptaszki firmują swoimi podobiznami dwa oferowane bonusy. Ale zanim dojdziemy do wybierania jednego z ptaków, najpierw musimy:

– przejść do zakładki Wpłaty w naszym osobistym profilu i wybrać preferowaną metodę depozytu;
– wybieramy! Albo papuga, albo koliber – każdy bonus 100% do 250 złotych;
– wpłacamy środki na nasze konto (minimalna kwota depozytu zależy od wybranej metody wpłaty) i odpalamy slot Tweethearts.

Bonus jest dostępny tylko na slocie Tweethearts. O tym, czy trafiliśmy podwójny mnożnik wygranych, dowiemy się po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu. Czyli powiedzmy, że wyrabiając nasz bonus wygraliśmy 500 złotych, to w przypadku trafienia tego lepszego ptaszka, na nasze konto wpadnie 1000 złotych!

Naszym bonusem, którego wysokość nie może przekroczyć 250 złotych, musimy obrócić 35 razy. Mamy na to 3 dni od chwili aktywacji bonusu. Kręcąc bonusowymi środkami możemy wygrać maksymalnie 1000 złotych.

Promocja trwa tylko do godziny 23:59 20 września 2019, więc mamy czas tylko dzisiaj!

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Energy, darmowe konto założysz tutaj.