Redbet na Święta

Redbet na Święta

Grudzień to miesiąc specjalnych promocji we wszystkich internetowych kasynach, nie inaczej jest w przypadku Redbet. Od dzisiaj aż do Bożego Narodzenia w czerwonym kasynie nowe, świąteczne oferty.

 

Promocje w kasynie Redbet znajdziemy codziennie trzy. Możemy skorzystac ze wszystkich albo tylko z wybranych. Na początek nastepująca propozycja dla graczy:

W kasynie bonus za doładowanie. Jeżeli dokonasz dzisiaj wpłaty otrzymasz bonus 50% do 50 €. Przy depozycie nie zapomnij podać kodu bonusowego „dec14”. Bonus możemy wykorzystać na przykład przy zielonym stole. Dobrze pamiętasz zasady blackjacka?

Na miłośników zakładów sportowych czeka inna niespodzianka. Każdego dnia aż do Świąt wylosowanych zostanie 50 gotówkowych doładować w wysokości 20 € wśród wszystkich logujących się na konto w Redbet. Nie zapomnij codziennie sprawdzić, czy nie masz dodatkowej kasy!

Na koniec coś dla pokerzystów. Dzisiaj odbędzie się aż 5 turniejów freeroll z pula 50 $. Turnieje startują o godzinach: 16.30, 17.30, 18.30, 19.30 i 20.30. Daj sobie szansę na wzmocnienie bankrolla!

I jeszcze zasady: aby wziąć udział w promocji kasynowej twój depozyt musi wynieść co najmniej 20 €. Środki bonusowe staną się wypłacalną gotówką po spełnieniu warunków obrotu – x40.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie red bet, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.