Promocja Betsson „100 lat Polsko!”

Promocja Betsson „100 lat Polsko!”

Kasyno Betsson dołącza do świętowania 100-lecia niepodległości Polski i z tej okazji oferuje swoim graczom ciekawą promocję. Do wygrania od 10 do 100 darmowych spinów.

 
Promocja potrwa od 5 do 25 listopada i musimy się do niej zapisać na stronie kasyna Betsson. Naszym zadaniem jest obrócenie od poniedziałku do niedzieli minimum 100 PLN w grze Divine Fortune w kasynie Betsson. Gdy już to uczynimy, musimy ponownie otworzyć grę Divine Fortune.
 
Wówczas naszym oczom ukaże się koło fortuny. Po zakręceniu kołem okaże się, ile darmowych spinów trafi na nasze konto. Pustych miejsc nie ma, zawsze wygramy od 10 do 100 darmowych spinów.
 
Wygrane darmowe spiny pozostaną ważne na naszym koncie przez 24 godziny. W tym czasie musimy je wykorzystać, a wygrane osiągnięte dzięki nim zostaną dopisane do naszego konta bonusowego. Żeby stały się wypłacalna gotówką, musimy obrócić nimi 35 razy w ciągu 3 dni.
 
Pamiętajmy, że do udziału w promocji kwalifikują nas wyłącznie zakłady postawione prawdziwymi pieniędzmi.
 
A co to wszystko ma wspólnego ze 100-leciem odzyskania niepodległości Polski? Chyba chodzi o najwyższą nagrodę na kole fortuny, czyli 100 darmowych spinów. Nieco to naciągane, ale nie narzekajmy – nie musimy robić niczego specjalnego, żeby zgarnąć gwarantowane, choćby 10 darmowych spinów. A to zawsze mile widziane.
 
Powodzenia!
 
Jeśli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, oferującym również jedno z najlepszych kasyn mobile, darmowe konto założysz tutaj.