Poświąteczny turniej w kasynie Betsson

Poświąteczny turniej w kasynie Betsson

W internetowych kasynach nie ma wolnych dni. Święta, nie święta, weekend, nie weekend – tutaj koło fortuny kręci się bez przerwy. Podobnie z promocjami – codziennie możemy znaleźć coś interesującego. Dzisiaj zapraszamy do Betssona po porcję darmowych spinów.

W poświątecznym turnieju w kasynie Betsson czeka na nas do podziału aż 2000 darmowych spinów. Turniej trwa do godziny 23:59 1 stycznia i ma ulubiona przez graczy formułę, czyli aby wygrać, wystarczy zakręcić raz a porządnie. Kto przy użyciu jednego spinu wykręci najwyższą proporcjonalnie wygraną, ten zgarnie największą nagrodę.

Gry, w których możemy spróbować szczęścia to Honey, Honey, Honey; Aladdin and the Sorcerer; Sweet Bonanza oraz John Hunter and the Aztec Treasure. Producentem tych slotów jest Pragmatic. Aby wziąć udział w turnieju wystarczy tylko zakręcić na którejś z tych gier.

Nagrody przedstawiają się następująco:

1 miejsce – 350 darmowych spinów
2 miejsce – 200 darmowych spinów
3 miejsce – 150 darmowych spinów
4-10 miejsce – 75 darmowych spinów
11-20 miejsce – 50 darmowych spinów
21-30 miejsce – 25 darmowych spinów

Wygrane spiny będziemy mogli wykorzystać na slocie John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen. Wygrane uzyskane dzięki darmowym zakręceniom traktowane będą jako środki bonusowe z warunkiem obrotu x25.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto założysz tutaj.