Poniedziałkowy cashback od WYGRANYCH!

Poniedziałkowy cashback od WYGRANYCH!

Nikt nie lubi poniedziałków. Nawet jeśli ktoś mówi, że lubi, to pewnie kłamie. Poniedziałek to nic dobrego. Nic? Nie w kasynie Betsson!

W kasynie Betsson czeka na nas dzisiaj przyjemna niespodzianka – cashback. Ale nie jest to tradycyjny cashback, który czasami kasyna oferują od przegranych pieniędzy. Tutaj mamy cashback od WYGRANYCH!

Na czym to wszystko polega? Przede wszystkim na stronie promocji kasyna Betsson zapisujemy się do dzisiejszej akcji. Następnie uruchamiamy grę Book of Dead i gramy sobie do woli. Żeby załapać się na dodatkowe pieniądze, wystarczy, że wygramy 10 złotych.

A wygrać w sumie możemy nawet 500 złotych – do takiej kwoty otrzymamy cashback 20% od wszystkich dzisiejszych wygranych osiągniętych na tym slocie. Jak obliczyć, ile nam się należy?

Podstawa naszego rozliczenia to dzisiejsze wygrane. Jest to suma wygranych minus łączne zakłady, które dzisiaj postawiliśmy. Powiedzmy, że postawimy dzisiaj w sumie 500 złotych, a na koncie pod koniec dnia zobaczymy kwotę 1000 złotych. Nasze wygrane netto wynoszą więc 500 złotych. W tym przypadku nasz cashback wyniesie 100 złotych (20% x 500 zł).

Cashback zostanie dodany do naszego konta bonusowego z wymogiem obrotu x35.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto założysz tutaj.