Poleć do Ekwadoru z Betssonem!

Poleć do Ekwadoru z Betssonem!

Dzisiaj, 18 marca, w kasynie Betsson startuje loteria, w której na zwycięzcę czeka niezapomniana podróż do słonecznego Ekwadoru. Bohaterami zabawy będą sloty produkcji PUSH Gaming.

 
Wartość nagrody głównej wynosi 28 tysięcy złotych,ale to niejedyna nagroda, jaką mamy szansę w tej loterii wygrać. Wspaniałe upominki odbierze kolejnych 15 szczęśliwców, natomiast 84 zawodników załapie się na gotówkę. Jak się dobrać do tych wspaniałości?
 
Po pierwsze, do promocji musimy się zapisać na stronie kasyna Betsson. Następnie odpalamy jedną lub nawet po kolei wszystkie gry biorące odział w zabawie – Tiki Tumble, Jammin’ Jars, Fat Rabbit, Wild Swarm oraz Wild Wheel, każda ma się rozumieć produkcji PUSH Gaming.
 
Po drugie, za każde obrócone na tych slotach 80 złotych dostaniemy jeden los na loterię. Ilość losów, jakie możemy zdobyć, jest nieograniczone. I po trzecie – czekamy na losowanie, które odbędzie się w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji. 
 
Promocja trwa od godziny 00:01 18 marca do godziny 00:59 25 marca 2019 roku.
 
Wróćmy do nagród. Pierwsza i największa z nich, to wspomniana wycieczka do Ekwadoru. Wylot z któregoś z europejskich miast, kieszonkowe (2800 PLN do podziału na dwie osoby, bo to wycieczka dwuosobowa!), zwiedzanie Ekwadoru (to taki kraj w Ameryce Południowej, na mapie szukajcie w okolicach równika [po hiszpańsku „equador” to właśnie „równik”]), nocleg, wyżywienie oraz miejscowy przewodnik. O szczegółach wycieczki przeczytacie na stronie promocji.
 
Druga nagroda (za zajęcie miejsc od 2 do 6) to żywa gotówka w kwocie 2000 złotych, i są to pieniądze nieobjęte żadnymi wymogami obrotu. Możemy je od razu wypłacić, tak jak wszystkie inne nagrody gotówkowe w tej zabawie. A nagrody rzeczowe możemy zamienić na gotówkowy ekwiwalent. Bajka. 
 
Kolejne nagrody to kamery GoPro, przenośne głośniki oraz pieniądze. Pełną listę znajdziecie na stronie  kasyna Betsson.
 
Łączna pula nagród wynosi 60 tysięcy złotych, jest wiec o co się bić.
 
Powodzenia!
 
Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto założysz tutaj.