Piłkarskie darmowe spiny z nowej maszyny

Piłkarskie darmowe spiny z nowej maszyny

Już za kilka tygodni rozpocznie się prawdziwe szaleństwo związane z wyczekiwanymi przez wszystkich mistrzostwami EURO 2016. Najwyższy czas by przyszykować odpowiednie akcesoria do kibicowania i odnaleźć stroje w barwach narodowych. 

 

Wszystkich zniecierpliwionych kibiców informujemy, że już od poniedziałku 23 maja będą mogli umilić sobie czas oczekiwania na start EURO, a przy okazji wczuć się trochę w klimat mistrzostw. Z przyjemnością donosimy, że platforma NetEnt dołącza do swojej oferty nowego jednorękiego bandytę o nazwie Football Champions Cup. Chyba nie można sobie wyobrazic lepszego momentu na premierę gry o tej tematyce. Wszystkim zainteresowanym polecamy obejrzenie krótkiego filmu uchylającego rąbek tajemnicy.

Jak zwykle z okazji premiery nowego automatu w kasynach zaczynają pojawiać się oferty specjalne. Tym razem śpieszymy poinformować, że w dniu premiery Kasyno.pl będzie rozdawać swoim klientom darmowe spiny. Aby zgarnąć zestaw 10 darmowych spinów, należy wnieść depozyt min. 50 zł i zagrać za całość w Football Champions Cup (free spiny do wykorzystania na grę na nowym automacie).

UWAGA!

Oferta ważna tylko w dniu 23 maja 2016 do godziny 23:59 CET. Wygrana z darmowych spinów jest wolna od obrotu.