Odbierz swoje 175 free spinów!

Odbierz swoje 175 free spinów!

W kasynie Betsson do 24 listopada trwa promocja, w której do zgarnięcia będzie do 175 free spinów do wykorzystania na slocie Spin and Win Deluxe. Ale uwaga – promocja odbywa się co drugi tydzień!

W tym tygodniu promocja jest. Jeżeli chcemy otrzymać swój pakiet darmowych spinów, musimy spełnić kilka warunków. Po pierwsze – depozyt. Po drugie obrót tym depozytem. Po trzecie – naszymi pieniędzmi gramy wyłącznie na biorących udział w promocji slotach: Mega Hot 40, Random Steppa, Mystery Jackpot Spinner, Ring the Bells, Diamond Jack, Golden Jokers Wild, Stars and Jokers oraz Piggy Bank.

Jak wspomnieliśmy, żeby w ogóle zakwalifikować się do promocji, musimy złożyć depozyt a następnie obrócić nim na wymienionych wyżej slotach. Promocja podzielona jest na 3 poziomy – w zależności od wysokości naszej wpłaty zgarniemy mniej lub więcej darmowych zakręceń na slocie Spin and Win Deluxe:

Poziom 1 – za wpłatę 50 PLN i obrót 100 PLN dostaniemy 25 free spinów
Poziom 2 – za wpłatę 200 PLN i obrót 400 PLN dostaniemy 50 free spinów
Poziom 3 – za wpłatę 500 PLN i obrót 1000 PLN dostaniemy 100 free spinów

Jak widać, jednego tygodnia promocji możemy zgarnąć aż 175 darmowych spinów. Jest jednak jedno „ale”. Poziomy musimy przechodzić po kolei, od najniższego do najwyższego. Nie możemy ukończyć drugiego czy trzeciego, jeżeli wcześniej nie zaliczyliśmy pierwszego.

Darmowe spiny zostaną dopisane do naszego konta natychmiast po wykonania zadania odpowiadającego konkretnemu poziomowi. Wygrane, które dzięki nim osiągniemy, traktowane będą jako środki bonusowe z wymogiem obrotu x35. Mamy na to 3 dni, jak się nie uda, wygrane przepadną.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto założysz tutaj.