Obejrzyj galę UFC z Unibetem

Obejrzyj galę UFC z Unibetem

Unibet został sponsorem UFC, czyli Ultimate Fighting Championship, amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki. Cechą charakterystyczną UFC są pojedynki w oktagonie…

Oktagon, czyli ośmiokątny ring otoczony klatką, na pierwszy rzut oka przypomina cyrkową arenę z zabezpieczeniem mającym oddzielić widzów od dzikich bestii. Skojarzenie jest prawidłowe – w UFC walczą prawdziwe bestie. Może chciałbyś to zobaczyć na własne oczy?

31 maja 2014 odbędzie się kolejna gala UFC, tym razem w Berlinie. W walce wieczoru zmierzą się Mark Munoz i Gerard Mousasi. Dla swoich graczy nowy sponsor przygotował vipowskie wejściówki na to wydarzenie. Jedyne, co musisz zrobić aby o nie zawalczyć to zagrać na slocie UFC w kasynie Unibet.

Do zdobycia są bilety/losy uprawniające do udziału w losowaniu, które odbędzie się w czwartek 1 maja. Do tego czasu za każde 10€, które obrócisz na slocie UFC, na Twoje konto wpadnie jeden los. Dodatkowo przewidziane jest 10 nagród pocieszania w wysokości 50€ środków bonusowych.

Pamiętaj – nie ma limitu zdobytych losów! Im więcej grasz, tym większa szansa na wyjazd do Berlina. A w pakiecie są dwa zaproszenia VIP oraz nocleg w hotelu!

Aby wziąć udział w tej promocji, musisz się do niej zapisać TUTAJ

Jeżeli jeszcze nie masz konta w kasynie Unibet i chciałbyś odebrać swój bonus kasynowy, możesz je założyć TUTAJ