Nowy South Park – 1400 free spinów do wzięcia

Nowy South Park – 1400 free spinów do wzięcia

W kasynie Betsafe nowa premiera a co za tym idzie – nowa promocja. Z okazji prezentacji nowej wersji wideo slota South Park w październiku do wzięcia nawet 1400 darmowych spinów!

 

W oczekiwaniu na premierę najbardziej oczekiwanej gry roku, czyli sequela jednego z liderów rankingu automatów, slota South Park – slota South Park Reel Chaos – kasyno Betsafe przygotowało dla swoich graczy nie lada promocję. Wystarczy grać na starej wersji automatu South Park aby codziennie zbierać darmowe spiny. Oto szczegóły.

Aby zgarnąć swoje darmowe zakręcenia powinieneś najpierw zapisać się do promocji w kasynie Betsafe. Następnie w dniach 9 – 22 października nie żałować czasu i grać na maszynie South Park. Gdy obrócisz 40 PLN, na Twoje konto wpadnie 20 free spinów. Za 100 PLN tych spinów będzie już 50, natomiast za obrót kwotą 200 PLN darmowych zakręceń otrzymasz aż 100.

Darmowe zakręcenia będą do wykorzystania od 23 października na nowym slocie South Park Reel Chaos. Wszystkie wygrane z free spinów będą traktowane jako środki bonusowe – na wymagany obrót nimi przed ewentualną wypłatą mamy 3 dni.

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsafe, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.