Noworoczne kręcenie o 250.000 PLN!

Noworoczne kręcenie o 250.000 PLN!

Wszystkie okienka w adwentowych kalendarzach odkryte, bonusy i prezenty zebrane. Czas na kolejną zabawę. I to nie byle jaką, bo stawką jest aż 250 tysięcy złotych!

Noworoczny turniej Szczęśliwy Spin czeka od wczoraj na graczy kasyna Unibet. Zabawa organizowana jest z producentem slotów Play’N Go i to na grach tego dostawcy będziemy szukać szczęścia. A szczęście może nam się przytrafić naprawdę solidne, bo pierwsza nagroda w turnieju wynosi całe 50 tysięcy złotych!

Na czym polega zabawa? Zasady są proste. W dniach od 25 grudnia do 5 stycznia musimy zagrać za minimum 1 złotówkę na którymś z 17 wybranych slotów produkcji Play’N Go. Wybrane gry to: Cash Pump, Rise of Dead, Mission Cash, Moon Princess, Perfect Gems, Rise of Olympus, The Sword and the Grail, Black Mamba, Ankh of Anubis, Chronos Joker, Wild Frames, Divine Showdown, Honey Rush, Tome of Madness, Game of Gladiators, Reaktoonz oraz Rainforest Magic.

I tyle. Teraz tylko czekamy na jeden porządny spin, w którym trafimy największą jednorazową wygraną. Kto za pomocą jednego zakręcenia wygra proporcjonalnie najwięcej, ten zgarnie pierwszą nagrodę. Nie zniechęcajmy się jednak zbyt szybko, bo nagród w turnieju przewidziano aż 500!

1 miejsce – 50.000 PLN
2 miejsce – 25.000 PLN
3 miejsce – 12.500 PLN
4 miejsce – 10.000 PLN
5 miejsce – 5.000 PLN
6-10 miejsce – 4.000 PLN
[…]
500 miejsce – 25 PLN

Nie zapomnijmy się do turnieju zapisać na stronie kasyna Unibet, zanim zaczniemy grać, bo tylko po zapisaniu się nasze spiny będą brane pod uwagę.

Wszystkie nagrody zostaną wypłacone w formie gotówki.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto założysz tutaj.