Noworoczna wyprzedaż w kasynie Mr. Green

Noworoczna wyprzedaż w kasynie Mr. Green

Darmowe rundy czyli free spiny, doładowania gotówkowe czy ulubione przez graczy turnieje slotowe – to wszystko czeka w sklepiku Mr. Green, gdzie właśnie ruszyła noworoczna wyprzedaż. Nie przegap okazji!

 

Po pierwsze free spiny. Co jest lepszego od gry w kasynie internetowym Mr. Green? Lepsza jest gra, za jaką nie musisz płacić a wygrane lecą na twoje konto. Podczas wyprzedaży dokonując odpowiednich depozytów w określone dni otrzymasz darmowe zakręcenia. Trzy szczęśliwe dni to 26 i 30 grudnia tego roku oraz 6 stycznia roku 2015. Z tej promocji możesz skorzystać tylko w konkretne dni, jednak suma depozytów dokonanych danego dnia łączy się i w zależności ile pieniędzy wpłacisz, tyle darmowych zakręceń wpadnie następnego dnia na Twoje konto!

Po drugie – gotówkowe doładowania. To chyba nawet lepsze niż free spiny. Po prostu dostajesz darmową kasę, którą nie musisz obracać aby ją wypłacić. Naturalnie możesz również postawić wygraną forsę by ją pomnożyć. Doładowania gotówkowe otrzymasz w dniach od 1 do 8 stycznia 2015. Jak się na nie załapać? Po prostu graj w wytypowaną każdego dnia promocji grę i czekaj aż szczęście się do Ciebie uśmiechnie. Wysokość doładowań to od 20 do aż 1000 PLN!

I po trzecie. Slotowe turnieje. Niby nic specjalnego nie robisz – grasz na jednym ze slotów. I jeżeli będziesz miał szczęście to wygrasz masę pieniędzy. Jeżeli zaś uda Ci się trafić układ, który będzie płatny w stosunku do stawki najwyżej, Twój wynik znajdzie się na specjalnej Tabeli Wyników. Pod uwagę będzie branych 20 następujących po sobie najwyżej płatnych rund. Nagrody? 8000 PLN do podziału w każdym turnieju. A kiedy turnieje? W weekendy 27-28 grudnia, 3-4 stycznia oraz 10-11 stycznia. Pierwszy już się zaczął!

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Mr. Green, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.