Nowe promocje w kasynie Mr. Green

Nowe promocje w kasynie Mr. Green

Zielone kasyno nie daje o sobie zapomnieć. Ledwie zakończyła się zabawa z lodowym automatem a już mamy kolejną. Tym razem szykujemy się na czwartek, potem dzień odpoczynku i kolejna zabawa w weekend.

 

W czwartek dla każdego coś miłego. Miłośnicy potworów z jednej a łasuchy nie odpuszczające żadnemu cukierkowi z drugiej. Tego dnia wszyscy, którzy zagrają na slotach So Many Monsters oraz/lub So Much Candybędą mieli szansę na wygranie doładowania gotówkowego od 20 do 1000 PLN. Wystarczy tylko grać na tych maszynkach od rana do wieczora i mieć szczęście w losowaniu.

Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla graczy grających w wymienione gry na urządzeniach niemobilnych. Co miłe, wygrana kwota doładowania nie podlega żadnym warunkom obrotu bonusowego i może być natychmiast wypłacona.

W piątek mamy dzień przerwy, w tym czasie możemy sobie pograć za wygrane doładowanie lub wypłacić ekstra kasę i pójść do kina. W weekend zaś czeka na nas turniej slotowy z pulą nagród w wysokości 8.000 PLN!

Zasady turnieju znamy już z poprzednich takich zabaw. Otóż gracz, który uzyska najwyższy wynik procentowy z kolejnych 20 zakręceń zajmie pierwsze miejsce w turnieju. Im wynik gorszy, tym miejsce niższe. Minimalna stawka za jedno zakręcenie to 0,25€.

Płatnych lokat jest 5 a zwycięzca bierze 4.000 PLN. Aha, i najważniejsze. Automatem, który bierze udział w turnieju jest slot The Marvellous Mr. Green. Gramy od rana w sobotę do wieczora w niedzielę.

Także w tej promocji wszystkie wygrane od razu możemy wypłacić bez żadnych zastrzeżeń co do ewentualnego obrotu.  Albo zerknąć na ranking automatów i puścić kasę dalej w grę!

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Mr. Green, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.